Automatyczne dodawanie ogłoszeń

Wiele biur nieruchomości spotyka się z sytuacją kiedy muszą opublikować setki ogłoszeń sprzedaży nieruchomości. Samo opublikowanie i dodanie tylu ofert zajmuje stosunkowo dużo czasu.

Promocja ogłoszeń z branży nieruchomości

Tutaj na przeciw oczekiwaniom rynku wychodzi nasza firma która oferuje automatyczne dodawanie ogłoszeń do serwisu gumtree oraz co najważniejsze – codziennie podbija każde z ogłoszeń na pierwszą pozycję na liście, dzięki czemu zyskuje ono znacznie więcej wyświetleń przez zainteresowanych klientów. Po wykupieniu pakietu nasze oprogramowanie łączy się z oprogramowaniem biura nieruchomości i robi wszystko całkowicie automatycznie!

Co jednak z klientami którzy nie mają jeszcze żadnego systemu typu Asari, EstiCRM, Comoveo CRM czy Galactica Virgo 2.0? Również o potrzebach takich agencjach nieruchomości pomyśleliśmy i przygotowaliśmy dla nich specjalny panel gdzie mogą dodawać swoje ogłoszenia, następnie są one codziennie podbijane w jednym z najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w Polsce.

Co może zyskać agencja nieruchomości?

Przede wszystkim pełną automatyzację która pozwoli zyskać wiele czasu, który natomiast będziecie mogli poświęcić na spotkania z klientami oraz sprzedaż mieszkań. Dużym plusem oprogramowania jest również nie tylko to że potrafi być całkowicie bezobsługowe ale również codziennie podbija nasze ogłoszenia, zwiększając tym wielokrotnie liczbę jego wyświetleń oraz skuteczność.

Dodaj komentarz