Integracja z Asari

Na czym polega automatyczna integracja z Asari? Przede wszystkim na automatycznym pobieraniu wszystkich ofert nieruchomości oraz automatycznemu dodawaniu ich na serwis ogłoszeniowy gumtree w celu promocji oraz pozyskaniu nowych klientów na mieszkania, biura czy też lokale oraz działki.

Dzięki integracji z systemem Asari wszystko dzieję się „samo”, nie ma potrzeby poświęcania temu czasu ponieważ zaawansowany algorytm robi to za nas każdego dnia. Korzystając z tych nowoczesnych rozwiązań możemy oszczędzać nawet kilka godzin każdego dnia na dodawaniu ofert, co w skali miesiąca daje ogromne oszczędności. Integrujemy z asari na podstawie klucza API który ta firma udostępnia w swoim systemie CRM do zarządzania ofertami. Tak naprawdę to wszystko czego potrzebujemy w tym celu i od tej pory możemy zapomnieć o całym mechanizmie gdyż nasza aplikacja wszystko robi za nas!

Jeśli natomiast usługa której szukasz to integracja z asari dla Twojej strony internetowej opartej o system WordPress, skontaktuj się z firmą BaldBold która wykonuje takie usługi od wielu lat.

Dodaj komentarz